Hai în cea mai bine făcută echipă!

Îți cauți job și vrei să faci parte dintr-o echipă bine făcută?
Te așteptăm la Primal!

  • Posturi disponibile: casier, preparator, brutar și ajutor bucătărie;
  • Disponibil de la: 1 Ianuarie 2023;
  • Localitate de muncă: Ploiești Value Center;
  • Nivel carieră: nu e necesară experiență anterioară, dar prezintă un avantaj;
  • Nivel studii: cel puțin studii medii;
  • Durată: disponibil de la 1 noiembrie 2021, termen nedeterminat cu perioadă legală de probă;
  • Orar lucru: Ture de 12 ore pe modelul săptămâna 1 cu zilele de luni, miercuri, sâmbătă, duminică lucrătoare, iar săptămâna 2 cu marți, joi, vineri zile lucrătoare;
  • Bonusuri financiare:
    • lunar de performanță de echipă;
    • anual de fidelitate cu ocazia sărbătorilor;
  • Beneficii:
    • masa de prânz este susținută 100% de companie pentru orice produse aflate în meniu;
    • fiind o franciză națională și foarte ambițioasă la început de drum, sunt șanse foarte mari de ocupare de poziții manageriale într-un timp scurt.

Pe cine căutăm?

  • Exact ce dorim să îți oferim ție, dorim să oferi și tu clienților noștri. Totul la noi este despre armonie, predictibilitate și stabilitate. De aceea tu ești o persoană care vede valoarea organizării, a ritualurilor și a procedurilor repetitive, fiindcă doar așa putem garanta aceeași calitate în produsele oferite zi de zi.
  • De asemenea, știm dificultățile acestei meserii în domeniu, unde totul e despre rezistență la stres și atât. Deși ne place să muncim, ce ne definește însă sunt relațiile pe care le creăm. Vrem să avem grijă de tine și de echipă, nu pentru că ai nevoie, ci pentru că așa meriți să fii tratat.
  • Vrem să știi că aici e vorba de cum lucrăm împreună, de cât de amabili suntem între noi ca echipă, de cât de mult putem să apreciem ajutorul pe care ni-l oferim reciproc.

Responsabilități principale

  • Deservește clienții în cele mai bune condiții și acordă atenția cuvenită acestora;
  • Menține igiena și standardele de siguranță;
  • Cooperează la întreținerea ustensilelor de bucătărie și a echipamentului;
  • Comandă, testează, recepționează și depozitează ingredientele alimentare;
  • Ține cont de perisabilitate, termenul de garanție și de modul în care urmează să fie folosite ingredientele;
  • Face prelucrările preliminare gătitului (sortează, curăță, spală, divizează) și mai apoi gătește (fierbe, frige, coace, prăjește);
  • Pregătește și prepară produsele alimentare în conformitate cu rețetele și formulele date (care includ calcularea cantităților necesare de materiale specifice pentru restaurant);
  • În general, își asumă responsabilitatea pentru calitatea produselor și serviciilor oferite.

Despre PRIMAL

  • PRIMAL ONE FOOD SRL este o companie care pune în centrul ei oamenii, atât pe cei din propria echipă, cât și clienții noștri. Ne preocupă ca experiențele trăite de aceștia să fie mereu plăcute, atât prin produsele pe care le oferim, cât și prin modul în care interacționăm.
  • PRIMAL ONE FOOD oferă hrană sănătoasă, dar de fapt se preocupă să ”hrănească” trei nevoi esențiale oricărei persoane:
    • Conectare = reprezintă nevoia de a fi văzut, valorizat, respectat; de a te simți confortabil în pielea ta și aparținând unui grup;
    • Competență = se referă la nevoia de a te simți capabil, că ești bun la ceva, că poți reuși în ceea ce îți propui;
    • Control = face referire la nevoia de autonomie, de libertatea în a lua decizii asumate, de a fi sursa acțiunilor care îți influențează mediul și oamenii care trăiesc în jurul tău.
Ești persoana care să ne completeze în aceasta viziune PRIMAL? Completează formularul de mai jos și hai să ne cunoaștem.

Atenționare privind prelucrarea datelor cu caracter personal!

Primal Food se limiteaza la prelucrarea datelor dumneavoastra cu caracter personal care sunt strict necesare organizarii si derularii procesului de recrutare, in vederea gasirii persoanei competente sa ocupe posturile disponibile la nivelul Operatorului si in acord cu Politica noastra de Confidentialitate

In acest sens, vom colecta numai datele furnizate de dumneavoastra, precum si informatii despre experienta anterioara si calitatile dumneavoastra, pe care ni le veti dezvalui in cadrul interviului, in situatia in care veti fi selectat pentru aceasta etapa.

In situatia in care ne veti divulga date suplimentare celor strict necesare aplicarii dumneavoastra pentru un post in cadrul Primal Food si realizarii procedurii de recrutare in acest scop, ne rezervam dreptul de a le elimina din bazele noastre de date.

De asemenea, daca veti transmite CV-uri nesolicitate/ pentru posturi pentru care Operatorul nu isi exprima intentia a fi ocupate, va informam ca acestea vor fi sterse imediat din bazele noastre de date.

Pentru mai multe detalii cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal si la drepturile de care beneficiati in calitate de persoana vizata, va invitam sa accesati Politica de Confidentialitate a website-ului nostru.